Loading…

Halli i Don Xhonit janë hundët e Sinanit: Reagon reperi pas deklaratës së Sinanit

  • 22/02/2022 | 11:31

Halli i Don Xhonit janë hundët e Sinanit: Reagon reperi pas deklaratës së Sinanit

Sinan Vllasaliu ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, shkruan Gazeta Metro.


Kjo vëmendje erdhi pasi ishte i ftuar në një intervistë për “RTV Ora” në emisionin “Glamour Zone” ku ka folur për karrierën dhe jetën personale, si dhe ka bërë një deklaratë të fortë drejtuar reperit Don Xhon.

“Këndon si flet. Zero, me ato fjalë që i dëgjova zero”, u shpreh këngëtari për Don Xhonin.

“Japonezët me i’a rregullu tingullin, teknikisht nuk më pëlqen, duhet të këndosh ashtu si flet, ta shkrish fjalën”, tha Sinani tutje. Kjo ka bërë që reperi nga Drenica të reagoi në rrjetet sociale, “Kujdes me hundën, pe di ti”.

Ndërsa, kujtojmë që ndaj komenteve të Sinanit është kundërpërgjigjur edhe Mozzik, i cili tha se në një të ardhme do ta ftojë si këngëtar në synetin e të birit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë