Loading…

Hakerët shqiptarë sulmojnë Tanjugun (Foto)

  • 29/01/2017 | 10:00

Hakerët shqiptarë sulmojnë Tanjugun (Foto)

Faqja e internetit e  Agjencisë serbe të Lajmeve “Tanjug” është thyer këtë mëngjes nga hakerët shqiptarë, duke dërguar kështu në bllokimin disa minutësh të saj.

Kush do që ka vizituar faqen e tyre, në vend të pamjes së zakonshme, ka parë logon e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Aty ishte vendosur edhe mbishkrimin “Kosova është Shqipëri”, shkruan Tanjug.

Kjo fotografi është postuar nga vetë agjencia Tanjug, transmeton gazetametro.net.

Ata kanë njoftuar se pas ndërhyrjes faqja e tyre përsëri është në funksion. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë