Loading…

Hajni e plaçkit një grua në bankomat, por befasisht ia kthen të gjitha paratë!

  • 12/03/2019 | 17:53

Hajni e plaçkit një grua në bankomat, por befasisht ia kthen të gjitha paratë!

Një rast i çuditshëm ka ndodhur në Jug të Kinës. Një grua që po tërhiqte paratë nga bankomati ka qenë pre e një plaçke nga një person.


Por, hajni vendosi që befasisht të ia kthejë paratë. Këtë veprim e bëri pasi në ekran të bankomatit ka parë gjendjen e llogarisë së gruas e cila thuhet se ishte e dobët, shkruan Indeksonline.

Ai pa u ngutur fare u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa më vonë u arrestua nga policia.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë