Loading…

Hahn të premten viziton Kosovën

  • 09/11/2016 | 13:35

Hahn të premten viziton Kosovën

Komisionerit për zgjerim në BE Johannes Hahn, të premten pritet ta vizitoj Kosovën.

Sipas burimeve të sigurta të gaztës Metro brenda zyrës së BE-së, komisioneri Hahn të premten do të vij në Kosovë. Ndër të tjera, në agjenden e tij thuhet se nga ora 14:00 do të filloj takimet në Qeverin e Kosovës.

Por nuk dihet se cili do jetë qellimi i kësaj vizitë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë