Loading…

Hahn mirëpret vendimin në lidhje me vizat

  • 30/08/2018 | 12:49

Hahn mirëpret vendimin në lidhje me vizat

Komisioneri për Zgjerim i BE’së, Johannes Hahn, ka mirëpritur vendimin e LIBE për liberalizim të vizave.


Nëpërmjet një postimi në Twitter, ai ka thënë se vendimi është pozitiv dhe se tani i takon Këshillit të Evropës që të vendos, transmeton gazetametro.net

Ai shton se shpreson për një vendim të shpejtë dhe të drejtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë