Loading…

Habitë Kejvina Kthella: Po kush të ka kaq shumë inat ty moj

  • 18/08/2022 | 12:38

Habitë Kejvina Kthella: Po kush të ka kaq shumë inat ty moj

Modelja Kjevina Kthella, njihet si femër mjaft pozitive, e cila vazhdimisht është aktive me ndjekësit e saj.


Së fundmi ajo në Instastory bënë një pyetje vetës, duke e komplimentuar vetën si një dritë dielli.

Pyetja saj ishte mjaft provokuese:” O drit dielli ?”

Nga pyetja saj mbetët të kuptohet se modelja nuk ndihet dhe aq rehat nga disa persona që e rrethojnë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë