Loading…

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin

  • 04/06/2023 | 23:31

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin

E ftuar në rubrikën “Dielli apo Hëna” në “E Diell”, Antonela tha se nëse do ishte pjesë e BBVIP 2 do luftonte me Kiarën për Luizin.


Luizi është një person që ka sens humori dhe kjo është një karakteristikë që ajo e pëlqen tek meshkujt.

“Tek meshkujt shikoj karakterin dhe nëse më bën për të qeshur dhe nëse i kupton shakatë e mija. Tani nuk e kam as partnerin që kam pasur. Jemi ndarë. Të përbashkët me Luizin kishin vetëm gjatësinë. Po të isha unë, Kiara dhe Luizi, do luftoja me shpatë të madhe për të.”, tha Antonela.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë