Loading…

Grupi Britanik i Unionit Ndër-Parlamentar viziton Kosovën

  • 13/02/2017 | 10:28

Grupi Britanik i Unionit Ndër-Parlamentar viziton Kosovën

Grupi Britanik i Unionit Ndër-Parlamentar, në kuadër të qëndrimit të tij në Kosovë pritet në një takim të përbashkët nga Komisioni për Punë të Jashtme dhe Komisioni për Stabilizim Associim i Kuvendit të Republikës së Kosovës.

Më pas, Grupi Britanik i Unionit Ndër-Parlamentar do të takohet me Grupin e Miqësisë me Britaninë e Madhe të Kuvendit të Kosovës. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë