Loading…

Gruas nga Gjakova në spital i thonë se është afër vdekjes: Kur u kontrollua në privat doli diçka tjeter

  • 30/09/2019 | 20:51

Gruas nga Gjakova në spital i thonë se është afër vdekjes: Kur u kontrollua në privat doli diçka tjeter

Një gruas në Gjakovë në spitalin rajonal të qytetit i thanë se është e sëmurë keq nga kanceri kur bëri analizat. Por, kur u kontrollua në klinikë private, ajo nuk pati ndonjë sëmundje, shkruan Gazeta Metro.


Diellza Ragomi u shokua kur pa rezultatet e analizave që i kishte bërë në spitalin rajonal të Gjakovës.

Asaj i është thënë se i është kthyer kanceri i gjirit, madje në shkallë shumë të lartë.

Mirëpo, tjera rezultate mori kur i bëri analizat në një isntitucion tjetër shëndetësor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë