Loading…

Gruaja shqiptare kap burrin me të dashurën, nuk u beson syve kur zbulon kush ishte

  • 24/02/2019 | 23:25

Gruaja shqiptare kap burrin me të dashurën, nuk u beson syve kur zbulon kush ishte

Një grua nga Vlora ka “marrë dhuratën” më të shëmtuar për Shën Valentin pasi ka zbuluar se bashkëshorti i saj, më te cilin kishte 3 vite martesë dhe një fëmijë 1 vjeç, e tradhtonte.

Sipas gazetarit të “Aldo Mornin Show”, gruaja ka zbuluar se ai e tradhtonte prej kohësh me fqinjën e tyre, ndërsa menjëherë pas zbulimit të kësaj tradhtie, ata i kanë dhënë fund martesës.

Për më shumë ndiqeni videon mëposhtme (nga min 1:27).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë