Loading…

Gruaja shqiptare gjendet e vdekur në det

  • 22/05/2017 | 10:31

Gruaja shqiptare gjendet e vdekur në det

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur dje në ujërat e Riminit në Itali.


Siç raportojnë mediat lokale, kufoma i përket një shqiptareje, 35 vjeçe, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur.

Na hetimet e para, dyshohet se kemi të bëjmë ne një vetëvrasje.

Trupi është pikasur në ujërat e plazhit të San Giuliano-s nga disa kalimtarë që kanë lajmëruar më pas forcat e rendit.

Hetimet janë në vijim për zbardhjen e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë