Loading…

Gruaja shkoi të furnizojë makinën me benzinë, por e dogji atë (Video)

  • 19/01/2017 | 18:21

Gruaja shkoi të furnizojë makinën me benzinë, por e dogji atë (Video)

Një grua e cila kishte shkuar për të furnizuar me benzinë makinën e saj, ka tentuar të bëjë një provë të çuditshme.


Gjatë kohës që makina ishte duke u furnizuar, gruaja ka ndezur çakmakun dhe e ka futur në serbator për të parë se sa benzinë i duhej, por makina është përfshirë nga flakët.

Për më shumë shihni videon:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë