Loading…

Gruaja që po vjedhë çanta në kafiteritë e Prishtinës, jo vetëm një rast

  • 06/04/2018 | 11:33

Gruaja që po vjedhë çanta në kafiteritë e Prishtinës, jo vetëm një rast

Për gruan e cila kreu një vjedhje para vetëm dy ditësh në njërën nga kafiteritë e kryeqytetit, duket se nuk ishte hera e parë.


Kjo pasi, një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale po e shfaq po të njëjtën grua, duke vjedhur një kulet të një personi tjetër tek pastiqeria Boston, përcjell gazetametro.net.

Ngjarja besohet të ketë ndodhur një vit më parë. Kjo video është dërguar nga viktima tjetër e po të njëjtës grua, e cila duket se nuk ka qenë e para që ra pre e saj.

Ndërkohë, vjedhjen’spektakoare’ të fundit ajo e kreu në kafiterinë Mery’s Food and Coffe, ku një vazjës i ‘zhduki’ çantën e dorës.

Pronarja e çantës së vjedhur ka lutur ata që njohin vajzën në fjalë, të e lajmërojn personalisht.

Kjo ngjarje ndodhi sot ne Prishtine ne kafiterine Mery’s Food and Coffe,kjo vajze me vodhi çanten,neqoftese dikush e njeh kete vajze mundesisht te me lajmeroje,ju lutem shperndajeni kete video,e keqja le te ndaloj tani!’, ka shkruar ajo./gazetametro.net

https://www.facebook.com/gazetagjilani/videos/614233925586832/

Një vit më parë

https://www.facebook.com/gazetametro.net/videos/554447578274237/

Para vetëm dy ditëve

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë