Loading…

Gruaja që përdori 13,000 monedha për të dekoruar dyshemenë

  • 15/11/2016 | 17:05

Gruaja që përdori 13,000 monedha për të dekoruar dyshemenë

A keni menduar ndonjëhere se çfarë të bëni me paret që i keni koleksionuar ? Idea e Tonya Tooners është diçka shumë interesante por edhe e vështirë për t’u bërë, shikoni se si e ka dizajnuar dyshemene në shtëpinë e saj:
9
8
7
6
2

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë