Loading…

Gruaja kosovare lindë fëmijë në moshën 50 vjeçare

  • Nga

  • 16/08/2018 | 14:04

Gruaja kosovare lindë fëmijë në moshën 50 vjeçare

Dëshira te njerëzit për t’u bërë prindër është aq e madhe sa shumë prej tyre janë të gatshëm të shfrytëzojnë çdo mundësi për të arritur ta kenë qoftë edhe një.


I tillë është rasti edhe me Raze Lajqin, e cila edhe pse e shtyrë në moshë, arriti të bëhet nënë, transmeton gazetametro.net

Raze Lajqi arriti të bëhet nënë pas 30 viteve martesë, në moshën 50 vjeçare.

Ajo arriti të realizojë dëshirën e të qenit nënë pasi iu drejtua Klinikës Amerikane “Dr. Behar Kusari”, e cila trajton problemet e çifteve për ngelje shtatëzënë.

Lajqi në intervistën për express ka thënë se është e dhimbshme të mos mund të realizosh dëshirën për të qenë prind, por se ajo anjëherë nuk u dorëzuar në kërkimin për të gjetur një zgjidhje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë