Loading…

Gruaja e rrah keq burrin në Vushtrri

  • 08/12/2019 | 13:46

Gruaja e rrah keq burrin në Vushtrri

Gjatë ditës së djeshme, në qytetin Vushtrrisë, një burrë ka denoncuar gruan e tij për shkak të dhunës që ka shkaktur ndaj tij, transmeton Gazeta Metro.


Policia e Kosovës njofton se mbrëmë rreth orës 20:00 në Vushtrri një burrë e ka denoncuar bashkëshorten e tij për dhunë familjare.

Viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshje, është sulmuar nga bashkëshortja e tij.

Për pasojë burri ka marr lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë