Loading…

Gruaja e preu me thikë burrin dhe iku

  • 23/04/2018 | 12:03

Gruaja e preu me thikë burrin dhe iku

Të dielën pak para mesnatës në një familje të Mitrovicës ka ndodhur një rast i pazakontë i dhunës në familje.


Viktima mashkull  ka pranuar trajtim mjekësor pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht me thikë nga bashkëshortja e tij, njofton Policia e Kosovës.

Policia njofton se e dyshuara  aktualisht gjendet në arrati.

Këtë mëngjes në po të njëjtin qytet është arrestuar një person pasi  dyshohet se i kishte vënë zjarrin apartamentit të tij. Njësia e zjarrfikësve ka lokalizuar dhe ka shuar zjarrin, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë