Loading…

Gruaja 34 vjeçe që ka mbetur në ‘mëshirën’ e vajzës 13 vjeçe, kërkon ndihmë |VIDEO

  • 02/09/2018 | 09:52

Gruaja 34 vjeçe që ka mbetur në ‘mëshirën’ e vajzës 13 vjeçe, kërkon ndihmë |VIDEO

Ka mbetur e shtrirë dhe vetëm në mëshirën e vajzës, 13-vjeçare.


Derisa vuan nga sëmundja e rëndë, nëna 34-vjeçare që nuk po gjen shërim në Kosovë, e ka edhe hallin e tre fëmijëve të saj, që nuk kanë bukë për t’u ngopur.

Kjo është gjendja e rëndë e familjes katër-anëtarëshe të Elvira Gashit nga Gjakova, të cilës i duhet ndihmë urgjente.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë