Loading…

Gresa e Festimi sërish prindër, zbulohet emri i veçantë i djalit

  • 01/10/2023 | 14:49

Gresa e Festimi sërish prindër, zbulohet emri i veçantë i djalit

Gresa dhe Lyrical Son janë bërë prindër për herë të tretë.


lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale bashkëshortja e reperit, Gresa.

Ajo edhe e ka zbuluar se djali do të quhet quhet Andreas.

“Jemi përtej të qenurit të bekuar dhe me fat. Falemderit Zotit për këtë dhuratë të çmuar”, është shprehur ajo mes tjerash në postimin e parë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë