Loading…

Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi po bëhen prindër për herë të parë

  • 21/07/2021 | 21:19

Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi po bëhen prindër për herë të parë

Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi po bëhen prindër për herë të parë.


Dy vite pas martesës këngëtarja po shijon periudhën më të mirë të jetës së saj.

Burime të afërta me këngëtaren bëjnë të ditur për Gazetën Online “Reporteri.net” se Gresa Behluli është shtatzënë.

Po i njëjti burim bën të ditur se është vet këngëtarja ajo e cila ka zgjedhur të mos e bëjë publike.

“Po, Gresa është shtatzënë. Arsyeja pse ajo nuk po e bën publike është se nuk po dëshiron që mediet të merren me të”, ka thënë ky burim i afërt me këngëtaren.

Kujtojmë se në vitin 2019 Gresa Behluli dhe Lulzim Ibrahimi i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar lidhjen e tyre disa vjeçare me martesë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë