Loading…

Gratë e Ramush dhe Daut Haradinajt kujtojnë nënën e ndjerë

  • 28/01/2018 | 18:02

Gratë e Ramush dhe Daut Haradinajt kujtojnë nënën e ndjerë

Anita e Lola jo vetëm që janë motra, por janë edhe kunata. E duke qenë bashkëshortet e dy politikanëve Ramush e Daut Haradinajt ato gjithnjë komentohen e përfliten jo vetëm nga qytetarët, por edhe nga mediat.


Sot të dyja kanë kujtuar nënën e tyre të ndjerë në 5 vjetorin e vdekjes. Ndërsa kanë postuar edhe fotografi e mbishkrime në rrjetet e tyre sociale, shkruan Indeksonline.

Anita ka postuar një fotografi me motrën më të madhe ndërsa ka shkruar:

Me motren ne kujtim te Mamit!!

Ndërsa Lola ka postuar një fotografi të nënës së saj dhe e ka kujtuar atë me këto fjalë:

Çdo ditë, çdo natë, çdo muaj e çdo vit më mungon! #5vitepaty Mam

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë