Loading…

Granit Xhaka protagonist në Serbi: Zvicra dyfishon epërsinë kundër Bjellorusisë

  • 25/03/2023 | 18:37

Granit Xhaka protagonist në Serbi: Zvicra dyfishon epërsinë kundër Bjellorusisë

Zvicra ka shënuar golin e dytë kundër Bjellorusisë, transmeton Gazeta Metro.


‘Helvetikët’ dyfishuan epërsinë përmes mesfushorit, Renato Steffen.

Protagonist në këtë gol ishte edhe Granit Xhaka, pasi goditjen e tij nuk mundi ta neutralizoi portieri bjellorus, Andrei Kudravets.

Kujtojmë që ndeshja po zhvillohet në stadiumin ‘Karadorde’ në Novi Sad të Serbisë.

Këtu mund të shikoni golin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë