Loading…

Grainca Molliqajt: Nuk mund të fitosh duke nxjerrë njerëz nga makinat

  • 20/05/2017 | 08:46

Grainca Molliqajt: Nuk mund të fitosh duke nxjerrë njerëz nga makinat

Blerim Grainca nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka thënë se Dardan Molliqaj nuk mund të bëhet deputet i Kuvendit të Kosovës, derisa nxjerrë njerëz nga veturat.


Këto komente Grainca i ka bërë në Ballë për Ballë të Orës së Fundit, pak momente pasi Molliqaj e ka dorëzuar në Komisionin Qendror Zgjedhor listën e kandidatëve të propozuar për deputetë ku bën pjesë edhe ai.

Molliqaj më 18 nëntor 2015 e pati nxjerrë nga vetura duke e kapur për setre zyrtarin e Ministrisë së Kulturës Shasivar Haxhiajn. Më pas atij i ishtë shkatërruar edhe vetura.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë