Loading…

Grainca i LDK-së: Shihemi në zgjedhje

  • 10/05/2017 | 11:25

Grainca i LDK-së: Shihemi në zgjedhje

Blerim Grainca deputet i LDK-së ka thënë për “Zërin” se nuk është normale si veprim mbështetja e mocionit nga partneri në koalicion PDK-ja.


“Nuk është e ndershme. E shoh jo normale si veprim sepse kemi një marrëveshje. LDK është shumë unike vazhdojmë tutje. Shihemi në zgjedhje”, ka thënë ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë