Loading…

Grabitje e armatosur në Prishtinë

  • 23/01/2018 | 19:13

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Një grabitje nën kërcënimin e armëve ka ndodhur rreth orës 18:00 në rr. Ilir Konushevci në Prishtinë. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia.


Sipas zëdhënëses së Policisë, Florie Ahmeti-Haziraj, rreth orës 18:00 kanë marrë informacion për një rast të grabitjes.

Pre e grabitësve, sipas zëdhënëses, ka qenë një argjendari.

“Nën kërcënimin e armëve persona të dyshuar kanë grabitur një sasi të arit. Me rastin po merren njësitet kompetente”, tha për KALLXO.com zëdhënësja e Policisë.

http://gazetametro.org/ne-shkurt-behet-rikonstruimi-i-vrasjes-se-dyfishte-te-2014s/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë