Loading…

Grabitje e armatosur në Pejë

  • 22/10/2021 | 10:00

Grabitje e armatosur në Pejë

Një person ka raportuar se derisa ka qenë në vendin e punës kishte shkuar një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur rreth 400 euro para të gatshme dhe më pas është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë