Loading…

Grabitja në Shtime: Policia kapi njërin prej hajnave të rastit

  • 09/08/2019 | 19:25

Grabitja në Shtime: Policia kapi njërin prej hajnave të rastit

Sot është arrestuar njëri nga të dyshuarit për vjedhjen që ka ndodh në Godanc të Shtimes, ku ka vdekur një person dhe janë arrestuar dy pronarë të shtëpisë, transmeton Gazeta Metro.


Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Mehmetali Hajdini, major i  Stacionit të Policisë Rajonale të Ferizajt. Ai tha se i dyshuari u arrestua në qytetin e Prishtinës, njofton Klan Kosova.

“Një person i dyshuar është arrestuar, ai tani është në stacion, intervistomi i tij pritet të fillojë”.

“Ne jemi duke punuar ku po bastisim disa lokacione në Prishtinë dhe në Pejë”,/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë