Loading…

Grabitet shtëpia e biznesmenit, i vjedhen shumë e madhe parash

  • 21/05/2017 | 09:29

Grabitet shtëpia e biznesmenit, i vjedhen shumë e madhe parash

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Fierit, ndërsa mësohet se dy të tjerë janë shpallur në kërkim.


Personat mësohet se akuzohen për grabitje dhe mashtrim. Aleksandër Sadiku, 25 vjeç, banues në fshatin Rabie, Tepelenë është arrestuar pasi akuzohet për “vjedhje”.

Ndërsa vlonjate Kleanth Bërdalli, 25 vjeç është arrestuar për ‘mashtrim’.

I arrestuar është edhe një 15-vjeçar me inicialet S. K., banues në lagjen “8 Shkurti” Fier.

Adoleshenti akuzohet se bashkë me 2 persona të tjerë të cilët janë shpallur në kërkim, kanë vjedhur shumën prej 40 milion lekësh banesën e 48-vjeçarit me inicialet D. L., banues në lagjen “8 Shkurti” Fier.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë