Loading…

Grabitet një pikë karburanti në Shtime (Video)

  • 29/05/2017 | 20:49

Grabitet një pikë karburanti në Shtime (Video)

Një pikë karburanti në Shtime u plaçkit nga disa hajna.


Këta me automatikë kërcënuan punëtorin kujdestar, të cilit i morën edhe disa qindra euro. Ngjarja u filmua nga kamerat e sigurisë.

Ndërkohë edhe në Polici thonë se me të dëgjuar për lajmin kanë dal menjëherë në vendin e ngjarjes, ku këta të fundit janë duke mbledhur prova.

Sipas Policisë rastet të tilla  të grabitjes se parave me armë nuk mbahen mend të kenë ndodhur  në komunën e Shtimes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë