Loading…

Grabitet një pikë karburanti në Prishtinë

  • 02/03/2017 | 18:57

Grabitet një pikë karburanti në Prishtinë

Mbrëmë rreth orës 23:30 është grabitur një pikë karburanti e kompanisë “Al Petrol”, nga persona ende të panjohur.


Këtë e ka konfirmuar për Gazeta Metro edhe zëdhënësja e Policisë Florie Ahmeti, e cila ka shpjeguar se grabitja ka ndodhur në pikën që gjendet në rrugën “Isa Kastrati”.

Ahmeti ka thënë për gazetametro.net se Policia e Kosovës është duke punuar në ndriçimin e këtij rasti.

Por nuk dihet se sa është dëmi i shkaktuar nga kjo grabitje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë