Loading…

Grabitet me armë banka ‘TEB’

  • 24/09/2018 | 15:19

Grabitet me armë banka ‘TEB’

(Foto ilustrim)

Persona të maskuar e të armatosur ganë grabitur njërën nga filialet e një banke në Llapnasellë.

Katër persona kanë hyrë në filialen e bankës “Teb” dhe nën kërcënimin e armës kanë kryer grabitjen.

Grabitjen e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti- Haziraj.

“Rreth orës 13 kemi pranuar një informatë se disa persona, nën kërcënimin e armës, kanë grabitur filialën e një banke në Llapnasellë. Personat e dyshuar kanë kryer grabitjen ku kanë marrë një sasi të konsiderueshme të parave dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Me rastin është duke u marrë Policia e Kosovës”, tha zëdhënësja Ahmeti- Haziraj.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur para disa minutave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë