Loading…

Gorilla i gjuan vizitorët me shkop (Video)

  • 28/02/2017 | 20:55

Gorilla i gjuan vizitorët me shkop (Video)

Një gorillë në një kopsht zoologjik kishte bërtitur dhe i kishte sulmuar me një shkop druri vizitoret të cilët kishin shkuar që ti shikonin nga afër gorillat.


Vizitorët mbeten të tronditur kur shikuan se si një gorillë po vraponte në drejtim të tyre, në një kopsht zoologjik dhe më pas hodhi një shkop druri të madhe në drejtim të tyre, transmeton gazetametro.net

Por më pas gjithçka u kthye në humor, kur grupi i cilët ishin vizitorë, filluan të qeshnin. E gjithë kjo ka ndodhur në ‘Wildlife Park Kolmården’  të Suedisë.

Gorilla e përserit të njëjtin gjest duke hedhur përseri një shkop tjetër në drejtim të vizitorëve. Dhe të qeshurat shpërthyen përseri.  Fatmirësisht vizitorët panë vetëm anën argëtuese të tyre./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=M0w_v5_CzCU

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë