Loading…

GOOOOOOOOLLLLL, Kosova kalon në epërsi kundër Izraelit

  • 25/03/2023 | 18:41

GOOOOOOOOLLLLL, Kosova kalon në epërsi kundër Izraelit

Kosova ka kaluar në avantazh kundër Izraelit, transmeton Gazeta Metro.


Në minutën e 36’të ka shënuar autogol mbrojtësi, Eli Dasa.

Ai realizoi në portën e tij pas një pasimi të anësorit të Galatasaray, Milot Rashica.

Rezultati momental 0-1.

Këtu mund të shikoni golin e parë të Kosovës në kualifikimet për ‘EURO 2024’. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë