GOOOOOOLLLLL: Japonia përmbys gjithçka, ‘shokohet’ Gjermania

Japonia ka përmbysur rezultatin kundër Gjermanisë me anë të sulmuesit, Takuma Asano, transmeton Gazeta Metro. Ai realizoi në minutën e 83’të pas një vrapimi të jashtëzakonshëm dhe nga një pozitë mjaft e vështirë nuk dështoi para Manuel Neuer. 🇶🇦#Qatar2022 – Group E🇶🇦 Goal!⚽ ゴール! ⚽️ 🇩🇪Germany 1-[2] Japan🇯🇵 Takuma Asano/浅野 拓磨 83′ FOLLOW @Sp0rtsmedia FOR … Vazhdoni me leximin e GOOOOOOLLLLL: Japonia përmbys gjithçka, ‘shokohet’ Gjermania