Loading…

GOOOOOOLLLLL: Japonia përmbys gjithçka, ‘shokohet’ Gjermania

  • 23/11/2022 | 15:48

GOOOOOOLLLLL: Japonia përmbys gjithçka, ‘shokohet’ Gjermania

Japonia ka përmbysur rezultatin kundër Gjermanisë me anë të sulmuesit, Takuma Asano, transmeton Gazeta Metro.


Ai realizoi në minutën e 83’të pas një vrapimi të jashtëzakonshëm dhe nga një pozitë mjaft e vështirë nuk dështoi para Manuel Neuer.

Më herët për japonezët shënoi në minutën e 75’të mesfushori, Ritsu Doan.

Në këtë grup përveç Gjermanisë dhe Japonisë janë edhe Spanja dhe Kosta Rika, të cilat do të përballen sot në ora 17:00. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë