Loading…

Google kremton ditëlindjen e 20-të: Kërkuesi që u shndërrua në gjigant teknologjik

  • 27/09/2018 | 21:39

Google kremton ditëlindjen e 20-të: Kërkuesi që u shndërrua në gjigant teknologjik

Google e shënon ditëlindjen e 20-të.

Një kërkues i rëndomtë i internetit është rritur në gjigant teknologjik, fuqia e të cilit ndikon në jetët e të gjithë neve.

Për shumëkë është shkak për shqetësim, sepse besojnë se kompania është larguar nga motoja fillestare, e cila thotë – mos u bë i keq./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë