Loading…

Golat e ndeshjes Real Madrid – Bayern Munich nën komentimin e ‘çmendur’të komentatorit arab

  • 19/04/2017 | 19:21

Golat e ndeshjes Real Madrid – Bayern Munich nën komentimin e ‘çmendur’të komentatorit arab

Ndeshja e mbrëmshme mes Real Madridit dhe Bayernit, edhe pse u përcjell me debate të shumta, emocionet nuk munguan në asnjë çast.


Madrilenët kanë mposhtur bavarezët në të dy stadiumet me rezultat të përgjithshëm 6:3. 1:2 në Allianz Arena dhe 4:2 në Santiago Bernabeu.

Ndeshja e mbrëmshme, në ‘Santiago Bernabeu’ në orar të rregullt ka përfunduar 1:2, por në vazhdime ka ndodhur deklasimi. Cristiano Ronaldo ka shënuar tri gola, ndërsa tjetrin e ka shënuar Asensio.

Për gjermanët ka shënuar Lewandowski dhe autogol i Sergio Ramos. Bayerni ishte me një lojtar më pak nga minuta e 84′, pasi që Arturo Vidal u përjashtua me të kuq.

Por, edhe pse kishte shumë debate për arbitërin, emocionet nuk munguan në asnje çast.

Këtu janë golat nën komentimin e çmendur të komentatorit arab:/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=9ZoP0nUw7Kw

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë