Loading…

Gol spektakolar nga më shumë se 60 metra në Itali

  • 13/02/2022 | 17:10

Gol spektakolar nga më shumë se 60 metra në Itali

Futbollisti Adriano Montalto ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm në fitoren 1-0 të Reggina-s ndaj skuadrës së Crotone-s, ndeshje e vlefshme për Serie B.


Montalto e dërgoi topin në rrjetë nga një distancë më shumë se 60 metra, duke mos i lënë asnjë shans portierit kundërshtar që kishte dalë nga porta.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë