Loading…

Goditja e parë e Milanit në ‘mercato’ është qendërsulmuesi nga Anglia

  • 15/06/2021 | 15:18

Goditja e parë e Milanit në ‘mercato’ është qendërsulmuesi nga Anglia

Olivier Giroud dhe Milan kanë arritur marrëveshje 2 vjeçare, shkruan Gazeta Metro.


Giroud është pajtuar me ofertën e Milanit (kontratë 2 vjeçare me vlerë 5 milionë euro në sezonë).

Sipas gazetarit të sportit, Di Marzio, tani Chelsea do të detyrohet ta lirojë Giroud drejt Italisë.

Ky do të jetë transferimi i dytë i Milanit nga Chelsea pas Fikayo Tomori i cili u ble për rreth 28 milionë euro. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë