Loading…

Goditet një këmbësorë në Shirokë: Dërgohet në Spital në Prizren

  • 03/10/2020 | 12:28

Goditet një këmbësorë në Shirokë: Dërgohet në Spital në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se mëngjesin e së premtes në stacionin policor në Suharekë është raportuar se ngasësi i veturës ka goditur aksidentalisht një këmbësor në Shirokë.


Sipas raportit të policisë është bërë e ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 07:00 të premten.

Policia bënë të ditur se ngasësi i veturës nga pakujdesia aksidentalisht ka goditur një këmbësor, i cili ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë