Loading…

Goditet nga vetura një këmbësor në Gjilan

  • 11/08/2018 | 15:18

Goditet nga vetura një këmbësor në Gjilan

Një person është arrestuar pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia e ka goditur një këmbësor.


Viktima ka pësuar lëndime të trupore dhe është dërguar në QKUK  për tretman mjekësor.

Në konsultim me Prokurorin i dyshuari është liruar, raporton Policia e Kosovës.

Rasti ka ndodhur dje në Gjilan.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë