Loading…

Godet me veturë këmbësorin, arrestohet

  • 02/03/2017 | 11:00

Godet me veturë këmbësorin, arrestohet

Një person është arrestuar në Prizren, pasi me veturën e tij ka goditur një këmbësor duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.


Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në orën 23:10 në rrugën ‘Joni’.

Policia ka bërë të ditur se viktima është dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare në Prishtinë, kurse i dyshuari është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë