Loading…

Gjyqtarja shqiptare duke kërcyer me ‘Mafia’ nga Don Xhoni: Vjen reagimi nga reperi

  • 01/06/2021 | 10:08

Gjyqtarja shqiptare duke kërcyer me ‘Mafia’ nga Don Xhoni: Vjen reagimi nga reperi

Don Xhoni ka publikuar një video në Instastory.


Don Xhoni është emër i ri në tregun e muzikës shqiptare, por që është shumë premtues.

Ndonëse reperi nuk ka shumë projekte të publikuara, ai po pëlqehet shumë nga publiku dhe fansat e tij, ku së fundi ka bërë bujë në media një ‘fanse’ shumë e veçantë e tij.

Sipas urdhrit të Artur Metanit, Enkeleda Kapedani e cila është gjyqtarja e qytetit të Elbasanit do të hetohet nga Inspektorati i Lartë i Drejtësisë për shkak të disa videove që ka postuar në TikTok.

Kryetarja e Gjyqit të Elbasanit ka publikuar disa video provokuese nga zyra e saj në Gjykatën e Elbasanit në profilin e saj të TikTok ku shihej duke shëtitur korridoreve të Gjyqit nën tingujt e këngës “Maffia”.

Enkeleda po pozonte joshëse brenda Gjykatës së Elbasanit teksa Don Xhoni po këndonte “Mafi Mafi Mafia. Rrethi jem o mafios” në sfond.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë