Loading…

“Gjyla” ia mësynë Dubait, poston fotografi duke shijuar relaksin

  • 25/05/2021 | 16:02

“Gjyla” ia mësynë Dubait, poston fotografi duke shijuar relaksin

Aktori i mirënjohur Osman Azemi i cili njihet në publik për rolin e tij “Gjyla”, njofton se ndodhet në Dubai ku edhe po shijon pushimin.


Teksa nuk dihet nëse ka shkuar atje me punë për xhirimin e ndonjë roli apo për qejf, Osman Azemi, i grimosur ka publikuar një fotogra me përshkimin “Gjyla në Dubai”

Pak sekonda pas publikimit fotografia ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e tij.

Osman Azemi është një ndër aktorët më të dashur për publikun kosovar, ai vazhdon të jetë pjesë e grupit “Stupcat” dhe skeqet e tyre pëlqehen në masë të madhe.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë