Loading…

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

  • 10/04/2018 | 22:07

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

Gjuajtje me armë zjarri janë dëgjuar rreth orës 21 e 30 minuta në rrugën “UÇK” në Prishtinë.

Burimet e Indeksonline nga vendi i ngjarjes kanë thënë se një person i panjohur nga skuteri ka shtënë pesë herë me armë zjarri në drejtim të një veture “Golf V”.

Nga këto të shtëna askush nuk ka pësuar lëndime derisa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me hetimin e rastit.

I dyshuari pas kryerjes së veprës ka ikur në drejtim të panjohur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë