Loading…

Gjoba për ndotësit e mjedisit

  • 22/02/2017 | 09:04

Gjoba për ndotësit e mjedisit

Ministria e Mjedisit në bashkëpunim më Policinë e Kosovës dhe partnerët e tjerë organizon sot konferencën me rastin e promovimit të udhëzimit administrativ për ndëshkime me gjobat mandatore.


Sipas Ministrisë së Mjedisit, ky udhëzim administrativ ka për qëllim parandalimin e ndotjes, mbrojtjen e mjedisit dhe shëndetin publik, përmes vetëdijesimit të publikut të gjerë dhe menaxhimit të mirëfilltë të mbeturinave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë