Loading…

Gjirokastër, digjet shtëpia, shpëton e moshuara

  • 29/12/2016 | 15:13

Gjirokastër, digjet shtëpia, shpëton e moshuara

Një e moshuar në fshatin Saraqinisht në Gjirokastër i ka shpëtuar zjarrit që ra në banesën ku ajo jetonte e vetme.


84 vjeçarja O.Dh ka marrë plagë në trup dhe është dërguar për në spitalin në Gjirokastër. Ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën, raporton Top Chanel.

Shkak i rënies së zjarrit dyshohet të jetë shkëndijë flake e dalë nga oxhaku. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë