Loading…

Gjini: Ku po e di Kurti që në parti politike ka kriminelë të luftës

  • 25/05/2021 | 21:18

Gjini: Ku po e di Kurti që në parti politike ka kriminelë të luftës

Ardian Gjin nga AAK pyet se si kryeministri Albin Kurti po e di se nëpër parti politike ka kriminelë të luftës.


‘’Kryeministri i shtetit tim deklaron se partitë duhet me u pastru prej kriminelëve të luftës. Nëse thotë kështu, duhet me prit që ka me pasë reagim. Ka plot që me vite janë përball me ato akuza, edhe kanë dal të pafajshëm. Qysh po e di ai?’’, thotë Gjini në Debat Plus.

Sipas Gjinit, Kurti s’duhet të bëjë deklarata kur aq më tepër tash është kryeministër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë