Loading…

Gjini i thotë Molliqajt ta vë kravatën si Albin Kurti (Video)

  • 31/05/2017 | 20:56

Gjini i thotë Molliqajt ta vë kravatën si Albin Kurti (Video)

Ardian Gjini i AAK’së i ka sugjeruar Sekretarit Organizativ të Vetëvendosjes Dardan Molliqaj, që ta ndjek shembullin e Albin Kurtit duke e vënë kravatën.


Kurti është kandidat i VV’së për Kryeministër dhe së fundi po shfaqet me kravatë në tubimet elektorale.

“Dardan vnoje kravatën se Albini e ka vnu, tanë e keni vnu, veç ti s’je ka e vnon”, tha Gjini në debatin në Jeta në Kosovë.

Ky i fundit i ka kujtuar Molliqajt se kur Haradinaj ishte kandidat i VLAN’it për Kryeministër, Molliqaj nuk fliste ‘zi e terr’ kundër tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë