Loading…

Gjilanasi tenton ta dhunoj një femër, aksidentohet me vëllain e saj

  • 29/05/2017 | 10:42

Gjilanasi tenton ta dhunoj një femër, aksidentohet me vëllain e saj

Një mashkull ka tentuar ta dhunoj një femër, por viktima kishte arritur të largohej. Më pas vëllai i saj e kishte kuptuar rastin dhe ka futur të dyshuarin në veturë dhe duke u kacafytur kanë shkaktuar aksident trafiku.


Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes një njoftimi.

“Një i dyshuar mashkull K/Shqiptar kishte tentuar ta dhunojë viktimën femër K/Shqiptare, mirëpo viktima kishte arritur që të largohet. Vëllai i viktimës gjithashtu i dyshuar pasi kishte kuptuar rastin kishte futur të dyshuarin në veturë dhe gjatë ngasjes ishin kacafytur mes veti, me ç’rast kanë shkaktuar aksident trafiku. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë